Drukas versija

Liekais svars

Viena no galvenajām mūsdienu sabiedrības veselības problēmām ir liekais svars. Ar to saskarties var ikviens! Vieglaks.lv Tevi  iepazīstinās ar iespējām un risinājumiem, svara samazināšanas operāciju metodēm un operējošajiem ķirurgiem, jautājumiem un atbildēm, veiksmes stāstiem un dzīvi pēc operācijas.  

Aktuāli

Bezmaksas konsultācija par liekā svara risinājumiem

21.maijā plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā tiek organizēts bezmaksas seminārs cilvēkiem, kas cieš no virssvara problēmām. Rīgas rajona slimnīcas ķirurģijas nodaļas vadītājs dr. Oļegs Kozlovskis vadīs semināru, atbildēs uz jautājumiem un sniegs padomus ikvienam interesentam

Kolovskis3.jpg

Pieteikšanās semināram notiek  sadaļā   „Informatīvie semināri" vai zvanot   koordinatorei Agnijai uz numuru 67103407.

Informatīvajā seminārā ir iespēja satikties ar citiem cilvēkiem, kuriem ir aptaukošanās slimība, lai varētu dalīties ar sasniegumiem, kā   arī atbalstīt un kopīgi meklēt risinājumus   neveiksmēm. Tāpat tas   sniedz iespēju   veiksmīgāk pārvarēt grūtības,  kas saistītas ar ilgstošo svara zaudēšanas   procesu, un vairāk uzzināt par sev   interesējošajiem jautājumiem.  

 

Liekais svars, tā ietekme uz veselību un cīņa ar to

LTV7 raidījumā „Tādas lietas” sižets par liekā svara problēmām, riskiem un risinājumiem. Ārsti atzīst, ka aptaukošanās ir uzskatāma par slimību, kura var izraisīt nopietnus veselības traucējumus. Video materiālu ir iespējams skatīties šeit vai iekopējot linku http://www.youtube.com/watch?v=2ZM7YnqMGJk&feature=youtu.be

 

„Jūrmalas slimnīca” vadošais ķirurgs Igors Troickis:

„Liekais svars ir bīstams veselībai un dzīvībai. Tas izraisa tādas smagas slimības kā otrā tipa diabēts, sirds un asinsvadu saslimšanas, augsts asinsspiediens, kā arī onkoloģiskas saslimšanas. Jo lielāks svars, jo lielāks risks saslimt ar dzemdes, krūts un resnās zarnas vēzi.

Kopā ar lieko svaru izzūd arī daudzas saslimšanas, piemēram, otrā tipa cukura diabēts, normalizējas asinsspiediens, uzlabojas sirds un asinsvadu, locītavu un kaulu stāvoklis.” Vairāk...

 

Informācijas resurss par aptaukošanās slimību un tās ārstēšanas metodēm vieglaks.lv informē – bariatrijas operācijas izdevumus iespējams dalīt ikmēneša maksājumos sadarbībā ar bankām Latvijā. Lūdzam, griezties savas bankas filiālē vai jautāt mums.

Latvijā bariatrijas operācijas veic pieci sertificēti ķirurgi, kuri bariatrijas operēšanas metodes ir apguvuši starptautiskās apmācībās.

Operācijas veic: